Prof. Dariusz Rott w Instytucie Reportażu w Warszawie

16.11.2018 - 13:12 aktualizacja 16.11.2018 - 13:12
Redakcja: admin

Instytut Reportażu oraz Wydawnictwo Świat Książki organizują 27 listopada 2018 roku promocję najnowszej książki fotografa, wędrowca, reportażysty Piotra Milewskiego pt. „Islandia, albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat”. Spotkanie odbędzie się w Faktycznym Domu Kultury (Warszawa, ul. Gałczyńskiego 12), a jego początek zaplanowano na godz. 19.00.

Gośćmi prezesa Zarządu Instytutu Reportażu Mariusza Szczygła będą autor książki oraz prowadzący spotkanie prof. dr hab. Dariusz Rott – pracownik Wydziału Filologicznego UŚ, badacz i propagator Islandii, wydawca pierwszej w języku polskim relacji z podróży po wyspie autorstwa Daniela Vettera, którego śladami podążył czterysta lat później Piotr Milewski.