"Prezentacja i autoprezentacja drogą do sukcesu" - szkolenie

27 października 2008 r. na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach, ul. Żeromskiego 3 w Sosnowcu w sali 72 odbędzie się szkolenie Prezentacja i autoprezentacja drogą do sukcesu.

Szkolenie poprowadzi Robert Kozak - wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na kierunku Realizacji Obrazu i Dźwięku Telewizyjnego - realizacja programów dziennikarskich, prowadzi też szkolenia dla dziennikarzy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Zajmuje się szkoleniami i coachingiem wysokiej kadry manadżerskiej. Jest ekspertem, trenerem i pełni funkcję wiceprezesa w Brian Tracy International.

Szkolenie jest organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach, pomysłodawcę Bartosza Kiszewskiego (edukacja techniczno-informatyczna) oraz Rafała Szyję (informatyka).

Szczegółowe informacje o szkoleniu są dostępne na stronie informacyjno-rejestracyjnej.

.