Pracownicy UŚ uczestnikami „Dni humanistyki w Morcinku”

24.11.2016 - 16:15 aktualizacja 24.11.2016 - 16:15
Redakcja: admin

0d 5 do 9 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej odbywać się będą dni humanistyki. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. zajęcia, które poprowadzą pracownicy Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, a wśród nich wykłady:

oraz szkolenia:

• dr Ewelinay Tyc: „Broń masowego wrażenia, czyli autoprezentacja w pigułce”,
  • dr Ewy Biłas-Pleszak: „Zostań mistrzem pierwszego (i nie tylko) wrażenia! Autoprezentacja – instrukcja obsługi”,
  • dr Magdaleny Ochwat: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Wizerunek ma znaczenie, czyli rzecznictwo PRasowe i relacje z mediami”,
  • dr. Mikołaja Marceli: „Co to znaczy Lady Gaga?”.

Ponadto odbędą się warsztaty telewizyjne, które poprowadzi Telewizja internetowa UŚ oraz spotkanie z przedstawicielami Działu Promocji UŚ.

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego sprawuje patronat honorowy nad klasą humanistyczną ZSO nr 2 im. Gustawa Morcinka.