Posiedzenie Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji

27 września 2013 r. o godz. 13.30 w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach (ul. Ligonia 46) rozpocznie się posiedzenie Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji (KS RIS). W spotkaniu, ze strony Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, uczestniczyć będą prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką oraz Dariusz Laska, pełnomocnik rektora ds. komercjalizacji i rozwoju sieci współpracy.

Podczas posiedzenia nastąpi m.in. przedstawienie oraz zatwierdzenie wyników prac ekspertów w zakresie „Modelu wdrożeniowego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego na lata 2013–2020” oraz „Modelu wdrażania Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2010–2020”. Podsumowana zostanie III edycja projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”. spotkanie będzie również okazją do prezentacji założeń do nowego projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych”.