Podpisanie umowy z Expo Silesia Sp. z o.o.

umowa

16 grudnia 2010 r. o godz. 9.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 29) odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a Expo Silesia Sp. z o.o.

Współpraca będzie obejmować m.in.: organizację targów książki na Śląsku oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw wpływających na aktywizację społeczeństwa i rozwój ekonomiczny Śląska.

Uniwersytet Śląski obejmie patronat merytoryczny nad targami organizowanymi przez Expo Silesia Sp. z o.o.

Uczelnię reprezentować będą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, dyrektor Biblioteki UŚ oraz dr Magdalena Ochwat, rzecznik prasowy UŚ. Ze strony Expo Silesia Sp. z o.o.
w spotkaniu udział weźmie Tomasz Raczyński, prezes zarządu.