Umowa o współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

W środę 26 listopada 2014 roku o godzinie 14.30 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala 205) podpisana zostanie umowa o współpracy dydaktycznej pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu (ul. Jana Kilińskiego 25). Instytut Informatyki Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ obejmie patronat naukowy oraz informatyczny nad Centrum.

Podczas spotkania Uniwersytet Śląski reprezentować będą: prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek, dyrektor Instytutu Informatyki prof. zw. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel, prodziekan  ds. dydaktycznych na kierunkach: informatyka i inżynieria biomedyczna dr Katarzyna Trynda. Ze strony Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w spotkaniu udział wezmą: dyrektor mgr inż. Jacek Górski oraz mgr Bożena Fulas.