Podpisanie umowy na wykonanie projektu nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

30 marca 2012 r. o godzinie 12.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego została podpisana umowa na wykonanie wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego dla inwestycji „Budowa nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”.

Wykonawcą projektu będzie Grupa 5 Architekci sp. z o.o, która zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie SARP zorganizowanym przez UŚ na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu.

W spotkaniu ze strony UŚ udział wzięli: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski, dziekan Wydziału Radia i Telewizji prof. UŚ dr hab. Krystyna Doktorowicz, p.o. kanclerza UŚ dr Agnieszka Skołucka, kierownik Działu Zamówień Publicznych mgr Agnieszka Piwowarczyk, radca prawny UŚ mgr Agnieszka Harazin, kierownik Działu Inwestycji i Infrastruktury Budowlanej mgr Robert Wardyń. Wykonawcę reprezentowali Krzysztof Mycielski i Wojciech Małecki.