Podpisanie umowy dotyczącej powołania międzyuczelnianych studiów podyplomowych Prawo w ochronie zdrowia

13 czerwca 2011 r. o godz. 13.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego zostanie podpisana umowa dotycząca powołania międzyuczelnianych studiów podyplomowych Prawo w ochronie zdrowia. Umowa zostanie zawarta pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Śląską Izbą Lekarską.

Jednostkami realizującymi bezpośrednią współpracę będą: Wydział Prawa i Administracji UŚ, Wydział Lekarski ŚUM i Ośrodek Kształcenia Śląskiej Izby Lekarskiej.

Uniwersytet Śląski reprezentować będą JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz.

Prawo o ochronie zdrowia w Polskim Radio Katowice (13.06.2011)

O wydarzeniu napisał serwis „WirtualnaPolska.pl” w artykule pt. „Lekarze wracają na studia ”. (13.06.2011).

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „ Studia prawnicze dla lekarzy”. (13.06.2011)