Podpisanie porozumienia z Gminą Cieszyn

W środę 27 maja 2015 r. o godz. 12.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego podpisane zostanie porozumienie pomiędzy uczelnią a Gminą Cieszyn w celu wspólnej realizacji XXVIII Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego. Zgodnie z porozumieniem głównym miejscem organizacji tegorocznej edycji festiwalu folklorystycznego będą cieszyńskie wydziały Uniwersytetu Śląskiego i miasto Cieszyn.

W spotkaniu uczestniczyć będą ze strony Uniwersytetu Śląskiego prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek oraz dyrektor Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego Barbara Uracz. Miasto Cieszyn reprezentować będą burmistrz mgr Ryszard Macura oraz naczelnik Wydziału Kultury i Turystyki Piotr Gruchel.