Podpisanie porozumienia z firmą SARE SA

Uniwersytet Śląski w Katowicach rozpoczyna współpracę z firmą SARE SA, która oferuje komplementarne usługi i profesjonalne narzędzia analityczne wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich.

W ramach nawiązanej współpracy planowane jest m.in. udostępnienie Uniwersytetowi Śląskiemu produktów SARE oraz organizacja praktyk i staży dla studentów i absolwentów uczelni. Ponadto partnerzy zamierzają współpracować w zakresie przygotowywania wspólnych warsztatów, konferencji oraz wzajemnego świadczenia usług informacyjnych, konsultacyjnych i szkoleniowych.

Porozumienie o współpracy zostanie podpisane 16 maja 2013 r. o godz. 14.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 29). Firmę SARE reprezentować będą prezes zarządu Tomasz Pruszczyński i Magdalena Pierchała, natomiast ze strony Uniwersytetu Śląskiego dokument podpisze prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

logo SARE SA