Podpisanie porozumienia z firmą Cormet s.c.

Zdjęcie: teczka na dokumenty

W czwartek 5 maja 2016 roku o godz. 13.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego podpisane zostanie porozumienie o współpracy z firmą sektora IT – Cormet s.c. Firma specjalizuje się w realizacji projektów informatycznych w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu w Polsce i za granicą.

Porozumienie dotyczyć będzie współpracy naukowo-badawczej i badawczo-rozwojowej, udziału firmy w konsultowaniu programów kształcenia i tematyki prac dyplomowych, a także organizacji praktyk studenckich.

Cormet s.c. reprezentować będzie współwłaściciel firmy Romuald Gacka, ze strony Uniwersytetu Śląskiego porozumienie podpisze rektor elekt prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką.