Podpisanie porozumienia o współpracy z Elamed Media Group

6 lipca 2015 roku o godz. 12.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego podpisane zostanie porozumienie o współpracy pomiędzy uczelnią a Elamed Media Group. Współpraca ma pozwolić na realizację wspólnych celów takich, jak: promocję transferu technologii i wiedzy naukowej, organizację praktyk dla studentów oraz wzajemną promocję uczelni i wydawnictwa w środowisku gospodarczym i akademickim.

Uniwersytet Śląski reprezentować będzie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, ze strony firmy natomiast dokument podpisze prezes zarządu Grzegorz Kurzyp.

W spotkaniu wezmą również udział: Agata Kulisa – specjalista ds. public relations (Elamed Media Group) oraz przedstawiciele Biura Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego – p.o. kierownika Sylwia Ledwoch i Dorian Zakrzewski.

Elamed Media Group to wydawnictwo oferujące bogaty wachlarz pozycji wydawniczych głównie czasopism branżowych z obszarów m.in. budownictwa, technologii, przemysłu, w tym przemysłu spożywczego, medycyny, biotechnologii, weterynarii, ratownictwa i bezpieczeństwa.