Pisemny konkurs ofert na sprzedaż samochodu marki Daewoo Lublin nr rej. KAN 959A

Katowice dnia 20.04.2018r.

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice

NIP 634-019-71-34

zwany dalej Sprzedającym

którego reprezentuje:

Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dr. Agnieszka Skołucka

Opis przedmiotu sprzedaży:

Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowo-dostawczy marki Daewoo Lublin

- ilość drzwi 4

- ilość miejsc siedzących 3

- pojemność silnika 2417 cm3

- numer rejestracyjny KAN959A

- stan licznika 564.000 km

- rok produkcji 1999

- rodzaj paliwa: olej napędowy

- masa własna 1.800 kg, maksymalna masa całkowita 2.900 kg

- kolor karoserii - niebieski

Cena wywoławcza 2.000,00 zł brutto (słownie: dwa tysiące złotych 00/100)

Przedmiot sprzedaży można obejrzeć w Dziale Logistyki UŚ w Katowicach na ul. Bankowej 12 w dni powszednie w godzinach od 8:00 – 15:00 po wcześniejszym umówieniu się pod nr tel. 32 359 1941

Warunki uczestnictwa w konkursie ofert:

Oferty pisemne należy składać w terminie do dnia 27.04.2018r. do godziny 10:00 w budynku Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ul. Bankowa 12 parter pok. 417 w zaklejonej kopercie oznaczonej nazwą i adresem Oferenta z dopiskiem „Konkurs ofert na sprzedaż samochodu marki Daewoo Lublin”

Sprzedawca wprowadza wzór formularza ofertowego (załącznik nr 1 do ogłoszenia), na którym należy złożyć ofertę.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.04.2018 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Sprzedawcy: Uniwersytet Śląski w Katowicach ul. Bankowa 12 parter pok. 417

Oferta powinna zawierać:

1. Imię, nazwisko i adres Oferenta
  2. Numer NIP lub REGON Oferenta
  3. Datę sporządzenia oferty
  4. Telefon kontaktowy Oferenta
  5. Oferowaną cenę
  6. Oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami konkursu i przedmiotem sprzedaży oraz przyjmuje te warunki bez zastrzeżeń

W konkursie nie mogą uczestniczyć:

1. Osoby którym powierzono wykonanie czynności związanych z przeprowadzeniem konkursu
  2. Osoby wstępne i zstępne osób o których mowa w pkt. 1
  3. Osoby, które pozostają z prowadzącym konkurs w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że może to budzić uzasadnione wątpliwości co do bezstronności prowadzonego konkursu

Przyczyny odrzucenia oferty:

1. Złożenie oferty po terminie
  2. Złożenie przez oferenta więcej niż jednej oferty na ten sam samochód
  3. Złożenie przez oferenta oferty niższej niż cena wywoławcza

W przypadku złożenia przez dwóch oferentów ofert o tej samej cenie, oferenci poproszeni zostaną o złożenie ofert dodatkowych (nie niższych niż cena złożonej oferty). Konkurs wygrywa Oferent składający najwyższą cenę.

Nabywca, który zaoferuje najwyższą cenę nabycia zobowiązany jest do podpisania protokołu
z pisemnego konkursu ofert niezwłocznie po jego zakończeniu tj. maksymalnie do 3 dni roboczych po rozstrzygnięciu konkursu ofert.

Nabywca, który nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni po podpisaniu  protokołu z pisemnego konkursu traci prawa wynikające z przyjęcia jego oferty.

Nabywca po uiszczeniu ceny nabycia dokona odbioru przedmiotu prowadzonego konkursu spisując
ze Sprzedającym Protokół przekazania samochodu.

Nabywca przejmuje przedmiot sprzedaży w stanie istniejącym.

Uniwersytet Śląski w Katowicach zastrzega sobie prawo unieważnienia pisemnego konkursu ofert na sprzedaż samochodu marki Daewoo Lublin bez podania przyczyny w przypadku okoliczności nie znanych Sprzedającemu w dniu ogłoszenia niniejszego konkursu ofert.

Wzór umowy sprzedaży (pdf, 220 kB)

1. zdjęcie samochodu

2. zdjęcie samochodu