facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Piknik Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego

1 września 2012 r. odbędzie się I Piknik Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, na który już dziś najserdeczniej zapraszamy wszystkich, którzy swoje studenckie lata spędzili w murach naszej Uczelni. Piknik, który odbędzie się na terenie osiedla akademickiego w Katowicach-Ligocie (ul. Studencka 15), obfitować będzie w szereg atrakcji, zarówno dla tych starszych, jak i młodszych absolwentów UŚ. W programie znajdą się m.in. występy zagranicznych zespołów folklorystycznych – uczestników Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego, a także koncerty zespołów Instytutu Muzyki UŚ, orkiestry dętej, pokazy tańca, kapuery, występy mażoretek i kuglarzy oraz liczne darmowe atrakcje dla dzieci. Ponadto Piknik będzie okazją do spotkania znanych absolwentów Uczelni, dziś popularnych i lubianych postaci życia publicznego. Podczas Pikniku będzie można również zapoznać się z firmami i instytucjami, które współpracują z Uniwersytetem Śląskim, a które na tę okazję przygotują specjalne oferty współpracy dla naszych absolwentów.
Wszystkich Absolwentów UŚ pragniemy również zaprosić na uroczysty koncert galowy Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego, który odbędzie się 31 sierpnia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu o godz. 19.00. Zapraszamy także na mszę w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach 2 września o godz. 10.30.

Wszystkich chcących wziąć udział w Pikniku prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

Pierwszych 100 osób, które zarejestrują się, potwierdzając swój udział w Pikniku, otrzymają darmowe wejściówki na koncert galowy Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego 31 sierpnia 2012 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
O szczegółach będziemy Państwa informować mailowo.
 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.