Pierwszy w Polsce JPoint w Instytucie Informatyki UŚ

2 grudnia 2013 r. o godz. 12.30 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce JPoint’a. JPoint to przyjazna przestrzeń biurowa, która ma zachęcić studentów do nabywania pierwszych doświadczeń zawodowych jeszcze w trakcie studiów.

Jednym z punktów programu będzie odsłonięcie graffiti na jednej ze ścian JPointu. Graffiti zostało stworzone w oparciu o pomysły studentów Uniwersytetu Śląskiego, które zebrane zostały podczas listopadowego IT Academic Day. Dla studentów wydarzenie będzie też okazją do spotkania z absolwentami uczelni oraz poznania ich doświadczeń z odbytych praktyk i staży.

W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.