facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Piąty wykład w ramach Otwartych Spotkań Dydaktycznych 2017/2018

logo Otwartych Spotkań Dydaktycznych

24 kwietnia 2018 r. w godz. od 16.30 do 19.00 w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach odbywać się będzie piąty wykład zorganizowany w ramach Otwartych Spotkań Dydaktycznych.

Przedsięwzięcie, które jest adresowane do pracowników akademickich, doktorantów i studentów planujących związać swoją przyszłość z edukacją, ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu dydaktyki akademickiej. Tym razem spotkanie będzie miało otwartą formułę – biorący do tej pory w organizowanych w ramach tego cyklu wykładach uczestnicy zgłosili własne tematy, dzięki czemu będą mogli podzielić się swoim doświadczeniem i praktyką dydaktyczną. W konsekwencji dyskusji poddane zostaną pomysły, potrzeby, możliwości rozwiązań problematycznych kwestii i wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi.

Zapisy na spotkanie odbywają się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://osd.us.edu.pl/wyklady. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kształcenia Ustawicznego przy współpracy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.