Październikowa edycja Europejskiego Dnia Języków w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

loo Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

11 października 2016 roku w godzinach od 10.00 do 12.30 w siedzibie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14) odbędzie się kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach Europejskiego Dnia Języków – corocznego święta języków obcych ustanowionego z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku. Październikowa edycja skierowana jest do studentów i pracowników Uniwersytetu Śląskiego oraz wszystkich osób zainteresowanych nauką języka obcego.

Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach lub lekcjach pokazowych z języków obcych na różnych poziomach biegłości językowej (A1–C1 ESOKJ) z elementami kulturowymi prowadzonych przez wykładowców Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.spnjo.us.edu.pl.

Program (plik pdf)