„Pasje naszych Mistrzów”. Spotkanie z prof. Piotrem Skubałą

FN2010

We wtorek 27 kwietnia 2010 r. w ramach 6. Studenckiego Festiwalu Nauki na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska odbędą się zajęcia pn. „Dla Ziemi”.

Wydarzenie wpisuje się w szerszy cykl spotkań przebiegających pod wspólnym tytułem „Pasje naszych Mistrzów”. Wtorkowe zajęcia w terenie pozwolą bliżej poznać pasje prof. dr. hab. Piotra Skubały. W sferze naukowych zainteresowań prof. Skubały znajdują się m.in.: ekologia, filozofia środowiskowa, ekoetyka oraz edukacja ekologiczna. Inicjator wielu przedsięwzięć ekologicznych tym razem przed uczestnikami spotkania odkryje swoje pasje połączone z poezją, tańcem i piosenką.

Dokąd prof. Skubała zabierze uczestników wydarzenia? Przekonać się będzie można 27 kwietnia 2010 r. o godz. 15.00. Miejscem spotkania jest plac przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Plan 6. Studenckiego Festiwalu Nauki: http://festiwalnauki.us.edu.pl/2009/index.php?program2010.