Partnerzy projektu „Śląsk i Swansea dla edukacji” na UŚ

28 i 30 marca 2011 r. partnerzy projektu „Śląsk i Swansea dla edukacji” (w ramach programu Comenius Regio) gościć będą na Uniwersytecie Śląskim. Nauczyciele z Walii oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Katowicach przyjadą z wizytą do Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ. Spotkanie odbędzie się w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach.

Dwunastu reprezentantów ośrodków dydaktycznych: Hafod Primary School, Terrace Road Primary School, Morriston Comprehensive School i EMLAS, instytucji odpowiadającej za edukację dzieci uchodźców, podejmą: dr Aleksandra Achtelik, zastępca dyrektora Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ, dr Barbara Morcinek i dr Wioletta Hajduk-Gawron. Magdalena Knapik przeprowadzi pokazową lekcję języka polskiego.