„Parowanie, czyli gorące rozmowy o...”

24 listopada 2010 r. o godz. 18.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu odbędzie się spotkanie ze studentami pn. „Parowanie czyli gorące rozmowy o...”.

Celem spotkania będzie podjęcie dyskusji na temat płciowości i relacji damsko-męskich w ujęciu chrześcijańskim. Zaproszeni goście w swoich wykładach przedstawią tematy kobiecości, męskości, budowania związków i wiele innych. Po każdym z wykładów będzie miał miejsce panel dyskusyjny, w którym oprócz referentów udział wezmą psycholodzy, socjolodzy, osoby zaangażowane w pracę na rzecz rodziny − zarówno świeccy, jak i duchowni.

Organizatorami spotkania są: założona przez członków sosnowieckich wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Fundacja Exodus oraz działająca przy Centrum Służby Rodzinie i Życiu Fundacja „Dla rodziny”.

Szczegóły na stronie: www.parowanie.exodus.pl