Spotkanie z ministrem Aleksandrem Gradem

wpia

20 czerwca 2011 r. o godz. 16.00 w auli Wydziału Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11 b) rozpocznie się spotkanie z ministrem skarbu państwa Aleksandrem Gradem. W ramach spotkania odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie”, w którym udział wezmą: minister Aleksander Grad, prezes Tauron PE Dariusz Lubera, dyrektor Biura Maklerskiego Alior Banku Krzysztof Polak oraz prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Jarosław Zagórowski. Dyskusja będzie dotyczyła dostępności giełdy dla inwestorów indywidualnych.

O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z ekspertami Biura Maklerskiego Alior Banku: Marcinem Mierzwą oraz Marcinem Brendotą, którzy opowiedzą o podstawach inwestowania, organizacji rynku kapitałowego i rodzajach instrumentów finansowych dostępnych dla inwestorów indywidualnych.

Wydarzenie odbywa się w ramach programu edukacyjnego Akcjonariat Obywatelski.

Zapisy na stronie internetowej: www.akcjonariatobywatelski.pl lub pod nr. tel.: (71) 332 95 65.

O wydarzeniu napisał serwis „pb.pl” w artykule pt. „Grad: porozumienie ze związkami JSW otwiera drogę dla innych spółek ”. (20.06.2011).