Panel dyskusyjny „Józef Piłsudski – życiorys nieoczywisty?”

04.12.2017 - 15:11 aktualizacja 04.12.2017 - 15:11
Redakcja: admin

Z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach organizuje panel dyskusyjny pt. „Józef Piłsudski – życiorys nieoczywisty?”. W spotkaniu, które odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” (Katowice, ul. św. Jana 10), udział wezmą naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego: dr hab. Joanna Januszewska-Jurkiewicz (Zakład Historii Najnowszej 1918–1945), prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek (Zakład Archiwistyki i Historii Śląska) oraz dr hab. Maciej Fica (Zakład Metodologii, Dydaktyki i Nauk Pomocniczych Historii).

Dyskusję moderować będzie Ryszard Mozgol, naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.