Otwarte seminarium nt. nowej ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi

zdjęcie: budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

29 marca 2017 roku w godz. od 13.00 do 16.00 w auli nr 4 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach obywać się będzie, zorganizowane przez Katedrę Publicznego Prawa Gospodarczego, otwarte seminarium naukowe na temat nowej regulacji dotyczącej umów koncesji na roboty budowlane lub usługi. Wśród poruszanych podczas spotkania kwestii znajdą się następujące zagadnienia:

• koncesja na roboty budowlane lub usługi w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego,
  • geneza nowej regulacji umów koncesji na roboty budowlane lub usługi,
  • zakres przedmiotowy i podmiotowy ustawy,
  • postępowanie w sprawie zawarcia umowy koncesji,
  • umowa koncesji na roboty budowlane lub usługi.

Seminarium poprowadzi dr hab. prof. UŚ Michał Kania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja drogą elektroniczną pod adresem: kaniappp@gmail.com