Otwarcie stołówki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu

stołówka

18 listopada 2010 r. o godz. 12.00 odbędzie się oficjalne otwarcie stołówki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu przy ul. Suchej 7c. Podczas spotkania włoska Grupa Serenissima Ristorazione, operator zintegrowanego systemu żywienia w uczelni, przedstawi menu przygotowane dla społeczności akademickiej.

W wydarzeniu udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Umowa o współpracy pomiędzy uczelnią a włoską spółką została podpisana 20 lipca 2010 r.

Na Wydziale Nauk o Ziemi firma prowadzi również punkt bufetowy.

O wydarzeniu napisała Gazeta Wyborcza w dn. 18.11.2010 r., artykuł Magdaleny Warchali pt. Studenci to mają dobrze! Raczą się włoskimi specjałami

O wydarzeniu napisał Dziennik Zachodni w dn. 19.11.2010 r., pt. Sosnowiec: Działa już nowa stołówka dla studentów