Otwarcie Punktu Biznesowego Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Cieszynie

22 października 2015 r. o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się otwarcie Punktu Biznesowego Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości  w Cieszynie. Będzie to okazja do spotkania się z przedstawicielami AIP i skonsultowania z nimi własnych pomysłów biznesowych. Dla uczestników przygotowano również warsztaty pt. „Wizerunek przedsiębiorcy”. W otwarciu udział wezmą Mateusz Maik – partner zarządzający regionem oraz Michał Kucharski – menedżer AIP Śląsk.

Cieszyn to kolejne miejsce w województwie śląskim, w którym zostanie utworzony Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Do tej pory na Śląsku działało osiem inkubatorów i punktów biznesowych, między innymi w Katowicach, Częstochowie, Bielsku-Białej, Rybniku i Zabrzu.

Oferta AIP skierowana jest do wszystkich, którzy mają pomysł na biznes i szukają sposobu na jego realizację.