facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Otwarcie Biura Regionalnego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Katowicach

Prorektor ds. finansów i rozwoju Uniwersytetu Śląskiego dr hab. prof. UŚ Michał Daszykowski weźmie udział w oficjalnym otwarciu Biura Regionalnego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Katowicach. W programie wydarzenia, które rozpocznie się we czwartek 23 lutego 2017 roku o godz. 18.00, zaplanowano m.in. prezentację oraz plany działalności Izby na 2017 rok. Zgromadzonych gości przywita Peter Baudrexl – prezes zarządu firm AHK Polska oraz Siemens sp. z o.o.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) reprezentuje interesy około tysiąca firm członkowskich i od ponad dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. W ramach członkostwa zespół Izby oferuje firmom profesjonalne usługi doradcze oraz wspomaga wymianę informacji i doświadczeń, jak i rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami z obu krajów.