Ostania powtórka maturalna w roku akademickim 2016/2017

Logo Śląskiego Uniwersytetu ,Maturzystów

Uniwersytet Śląski Maturzystów organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z klas trzecich i czwartych projekt, którego celem jest przygotowanie do egzaminu maturalnego. Od 24 do 28 kwietnia 2017 roku  odbywać się będą Szybkie Powtórki Maturalne (edycja nocna). Uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z ośmiu przedmiotów. Tematy wykładów zostały dopasowane do wymogów stawianych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na egzaminie maturalnych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.maturzysta.us.edu.pl.

Okazją do zapoznania się ze strukturą matury i zadaniami, które się na niej pojawiają, jest inicjatywa pt. „Nie śpię, bo odliczam dni do matury”. Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.

Plakat promujący Nocne pOWTÓRKI mATURALNE ZAWIERAJĄCY NAZWĘ I DATĘ WYDARZENIA

Briefing prasowy organizowany przez Uniwersytet Śląski Maturzystów odbędzie się we wtorek 18 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego(sala 24).