Ogólnopolska konferencja pt. „Psychoróżności”

Katowice
10.05.2017 - 11.05.2017

Od 10 do 11 maja 2017 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbywać się będzie ogólnopolska konferencja młodych naukowców pt. „Psychoróżności”, której organizatorem jest Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego działające na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

Celem spotkania adresowanego do studentów psychologii będzie prezentacja wyników badań młodych naukowców z polskich ośrodków akademickich. Pierwszego dnia przewidziano sesje naukowe i posterowe, a także wykłady plenarne. Drugiego dnia konferencji odbywać się będą warsztaty z zakresu prowadzenia prac badawczych. Szkolenia poprowadzą pracownicy Instytutu Psychologii UŚ.

Szczegółowe informacje nt. konferencji dostępne są na Facebooku.