KRAJOBRAZY KULTUROWE GÓRNEGO ŚLĄSKA

logo CSCŚ W ramach organizowanego przez Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego XI cyklu wykładów: Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska, zapraszamy na wykład Krajobrazy kulturowe Górnego Śląska - problemy kształtowania i ich ochrony, który wygłosi dr Urszula Myga-Piątek z Wydziału Nauk o Ziemi. Wykład odbędzie się w czwartek 14 listopada o godz. 16.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ przy ul. Bankowej 9. Wszystkie wykłady w ramach cyklu są otwarte i bezpłatne, może wziąć w nich udział każdy zainteresowany problematyką środowiskową.
Zobacz harmonogram wykładów
Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego 40-007 Katowice ul. Bankowa 9 tel./fax: (0-32) 359 12 35 e-mail: cscs@us.edu.pl