INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO W RYBNIKU

Jak już informowaliśmy, dzisiaj 16 października w Rybniku odbędzie się międzyuczelniana inauguracja III roku akademickiego. Wezmą w niej udział władze i przedstawiciele trzech jednostek wchodzących w skład Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku: Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11.00 w nowej auli przy Uniwersytecie Śląskim przy ulicy Rudzkiej 13. W ramach uroczystości nastąpi otwarcie i poświęcenie budynku Centrum Upowszechniania Technologii Informatycznych należącego do Politechniki Śląskiej oraz otwarcie i poświęcenie budynków Akademii Ekonomicznej i Uniwersytetu Śląskiego. Wykład inauguracyjny „Dylematy zarządzania współczesnymi przedsiębiorstwami” wygłosi prof. dr hab. Jerzy Rokita (AE). Jutro o godzinie 11.00 nowy rok akademicki zainauguruje Ośrodek Działalności Dydaktycznej w Jastrzębiu Zdroju.