UROCZYSTOŚĆ W BORNEM SULINOWIE

Pamięć zmarłego w grudniu 1998 roku Kazimierza Cygana, pełniącego przez wiele lat obowiązki głównego specjalisty ds. socjalnych w Uniwersytecie Śląskim, uczczona zostanie 18 października 2002 roku poprzez poświęcenie mu tablicy pamiątkowej, która umocowana zostanie w kamieniu na terenie ośrodka uniwersyteckiego w Bornem Sulinowie. Pan Kazimierz Cygan był osobą niezwykle zasłużoną dla Uczelni, w sposób szczególny przyczynił się do powstania obiektu dydaktycznego i socjalnego w Bornem Sulinowie. W uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej uczestniczyć będą prof. dr hab. Tadeusz Sławek, prof. dr hab. Krystian Roleder, Państwo Dyrektorzy Administracyjni UŚ, przyjaciele i osoby blisko związane z Panem Kazimierzem Cyganem, a także przedstawiciele miasta i gminy Borne Sulinowo.