CENTRUM KREOWANIA LIDERÓW

Informujemy, że 8 października br. w Auli Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu odbyło się spotkanie w ramach VI edycji programu Centrum Kreowania Liderów "Kuźnia". Spotkanie to miało na celu zaprezentowanie studentom Uniwersytetu Śląskiego założeń programu, przedstawienie metod działania i zaproszenie do uczestnictwa. Celem szkoły jest przygotowanie młodych ludzi do działalności publicznej poprzez różnorodne warsztaty, prezentacje, wystąpienia dotyczące takich zagadnień jak autoprezentacja, komunikacja, negocjacje, zarządzanie czasem, public relations, media. Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach przyjmowane są do 18 października br. w Instytucie Regionalnym w Katowicach (ul. 3 Maja, tel. 0-32/781 80 69).