facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

„Dogonić marzenia” - II Sosnowiecki Charytatywny Maraton Rowerowy

mam marzenie

27 listopada 2010 r. od godziny 10.30 w Centrum Handlowym Plaza w Sosnowcu przy ulicy Sienkiewicza 2 rozpoczyna się II Sosnowiecki Charytatywny Maraton Rowerowy Indoor Cycling pod hasłem „Dogonić marzenia”.

W akcję włączył się Uniwersytet Śląski - przedstawiciele uczelni będą mogli spróbować swoich sił na specjalnie oznaczonym przez UŚ rowerku stacjonarnym. Do zabawy zachęcamy również studentów i pracowników naszej uczelni. Chętnych do udziału w maratonie prosimy o zapisywanie się pod numerem telefonu 32 359 13 21.

Przy motywującej muzyce oraz pod opieką instruktorów będzie można przyczynić się do spełnienia marzeń podopiecznych Funacji Mam Marzenie.

W trakcie trwania maratonu działać będzie punkt informacyjny Fundacji. Uczestnicy będą mogli także zapisać się do Banku Dawców Szpiku oraz oddać krew.

W części artystycznej wystąpią magicy, aktorzy, piosenkarze oraz będzie można zobaczyć wystawę „Spełniamy marzenia...”, ukazującą spełnione marzenia dzieci z województwa śląskiego.

Więcej na stronie internetowej Fundacji Mam Marzenie