Msza święta z okazji 10-lecia Wydziału Teologicznego UŚ

WT

Władze Wydziału Teologicznego UŚ: Wielki Kanclerz ks. arcybiskup dr Damian Zimoń, dziekan ks. prof. UŚ dr hab. Andrzej Żądło oraz Rada Wydziału informują, że z okazji 10-lecia Wydziału Teologicznego UŚ 24 listopada 2010 r. o godz. 18.00 w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach (ul. Plebiscytowa 49A) odbędzie się msza święta dziękczynna.

Koncelebrowanej mszy św. przewodniczyć będzie Jego Eminencja ks. kard. Zenon Grocholewski, prefekt watykańskiej Kongregacji Edukacji Katolickiej.

W uroczystej mszy św. udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik.

O wydarzeniu napisał Dziennik Zachodni - Katarzyna Piotrowiak dn. 24.11.2010 r.,Wydział teologiczny UŚ ma już dziesięć lat