DNI OTWARTE INSTYTUTU INFORMATYKI

Wydział Techniki Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Instytutu Informatyki, który odbędzie się w czwartek 23 maja (od godziny 10.00 do 17.00) w nowym budynku przy ul. Będzińskiej 39. W programie imprezy przewidziano: - prezentację najciekawszych prac licencjackich i magisterskich (w sali 201 i 203), - sesję plakatową dotyczącą działalności naukowo-dydaktycznej (w holu głównym na parterze), - zwiedzanie laboratoriów na poszczególnych piętrach (odpowiednik Zakładów Instytutu) - za zezwoleniem "gospodarza piętra", - spotkanie studentów niepełnosprawnych ze zwiedzającymi w laboratorium dla niepełnosprawnych (sala 101, godz. 11.00 do 14.00), - loterię nagród sponsora Dni Otwartych - Microsoftu. Losowanie głównej nagrody o godz. 13.00.