facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

II Edycja DRÓG KARIERY!!

Jak zorganizować własną karierę? Jeśli już dziś myślisz o tym poważnie, zacznij działać! W listopadzie w Szkole Zarządzania UŚ rusza II edycja Dróg Kariery. Treningi umiejętności zwiększających Twoje szanse na rynku pracy obejmują: * elementy sztuki autoprezentacji, * umiejętności poruszania się na rynku pracy, * umiejętność pisania CV i aplikacji motywacyjnych, * sztuki motywowania samego siebie, * elementy zarządzania własnym czasem, * elementy ascertywności, * radzenie sobie ze stresem. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez nauczycieli Szkoły Zarządzania z wykorzystaniem następujących technik: gry symulacyjne, praca z kamerą, burze mózgów, grupowe rozwiązywanie problemów. Terminy najbliższych treningów: 10, 16 i 17 listopada. Zainteresowanych zapraszamy do Biura Promocji i Karier UŚ mieszczącego się w budynku Rektoratu, przy ul. Bankowej 12, pok. 23, tel. 201-07-97, 582-441 wew. 321. Kontakt: Jarosław Polak, e-mail: jpolak@us.edu.pl, tel. 201-07-97, 582-441 wew.321.