facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

STUDENT NA WOKANDZIE

logo ELSA Kilka dni temu ruszył program WOKANDA, zainicjowany przez uniwersytecką Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA. Jak sama nazwa wskazuje, program pozwala na uczestnictwo w cyklu "wycieczek" do Sądu Okręgowego w Katowicach, zorganizowanych głównie dla studentów prawa, którzy zyskają w ten sposób okazję, aby przyjrzeć się z bliska autentycznej rozprawie sądowej. W piątek 10 maja odbędzie się pierwsza taka rozprawa. Akt oskarżenia obejmuje: zabójstwa, włamania i rozboje na terenie całego województwa. Kolejna rozprawa z udziałem studentów, a raczej ciąg dalszy jutrzejszej - odbędzie się w czwartek 23 maja. Zapisy przyjmowane są w biurze ELSA: Wydział Prawa i Administracji ul. Bankowej 11 p. 200A tel. 258 24 41 wew. 1857 e-mail: elsa@us.edu.pl Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowani proszeni są o jak najszybszy kontakt z organizatorami.