facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Oferty pracy i konkursy na stanowiska innych uczelni

Ogłoszenia o pracy

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta naukowego ze stopniem doktora na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Chemii Organicznej w zakresie chemii organicznej, chemii medycznej i biologii chemicznej do pracy w projekcie NCN SYMFONIA 2 pt. „Przejściowe stany białek w projektowaniu niskocząsteczkowych inhibitorów oddziaływań białko-białko”

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta ze stopniem doktora na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Chemii Fizycznej i Elektrochemii w zakresie fizykochemii organicznej:

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta ze stopniem doktora na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Fizyki Chemicznej w zakresie spektroskopii oscylacyjnej i chemii medycznej:

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta ze stopniem doktora na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Technologii Chemicznej w zakresie katalizy i chemii materiałów:

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta ze stopniem doktora na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Chemii Organicznej w zakresie chemii organicznej i biologii molekularnej:

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta naukowego ze stopniem doktora habilitowanego na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Technologii Chemicznej w zakresie analizy termicznej i charakterystyki porowatości nanomateriałów:

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta ze stopniem doktora habilitowanego na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Chemii Fizycznej i Elektrochemii w zakresie fizykochemii powierzchni:

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko starszego wykładowcy na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Dydaktyki Chemii w zakresie dydaktyki chemii szkoły wyższej:

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia 2017 roku.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta ze stopniem doktora habilitowanego na Wydziale Chemii UJ w Zakładzie Chemii Nieorganicznej w zakresie chemii koordynacyjnej i magnetochemii: