facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

MAJÓWKA Z PKP INTERCITY

Studentów planujących dalszą lub bliższą podróż po Polsce w trakcie długiego majowego weekendu informujemy o specjalnej ofercie PKP Intercity przygotowanej dla osób w wieku do 26 lat, nieposiadających indywidualnych uprawnień do ulgowych przyjazdów w pierwszej klasie pociągów Ex oraz w klasie pierwszej i drugiej pociągów IC i EC. Podstawowe zasady korzystania z oferty Majówka z PKP Intercity: - oferta promocyjna obejmuje dni od 27 kwietnia do 4 maja (osoby wyjeżdżające 4 maja obowiązane są ukończyć podróż w tym dniu), - klient może nabyć jednorazowe bilety z ulgą 33% na przejazd w pierwszej klasie pociągów Ex (z wyjątkiem pociągu Ex Tatry oraz pociągów Ex objętych ceną rynkową) oraz w pierwszej i drugiej klasie wszystkich pociągów IC i EC, - bilety w promocyjnej cenie można nabyć tylko w kasach biletowych uprawnionych do sprzedaży biletów na przejazd w pociągach Ex, IC i EC (roszczenia o zastosowanie ulgi 33% po dokonaniu podróży nie będą uwzględniane), - ulga nie dotyczy dopłat za przejazd pociągiem objętym dopłatą (tzw. „miejscówek”) oraz opłat za przejazdy kombinowane (tj. częściowo pociągiem lub wagonem o wyższej taryfie, a częściowo pociągiem lub wagonem o niższej taryfie), - ulga dotyczy wyłącznie przejazdów komunikacji krajowej, - podczas kontroli dokumentów przewozowych w pociągu, podróżny okazać powinien bilet na przejazd, „miejscówkę” oraz dokument stwierdzający wiek.