Podpisanie umowy z Serenissima Polska Sp. z o.o.

20 lipca 2010 r. o godzinie 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12) podpisana została umowa ramowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim a Serenissima Polska Sp. z o.o. Dokument dotyczy wynajmu nieruchomości z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej dla studentów i pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Ze strony Uniwersytetu Śląskiego umowę podpisał JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, natomiast ze strony firmy Serenissima Polska Sp. z o.o. - prezes zarządu Paweł Michalak. W spotkaniu uczestniczyli również: prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski, p.o.kanclerza Uniwersytetu Śląskiego dr Ewa Magiera oraz prezes Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacji Uniwersytetu Śląskiego dr Zbigniew Widera.