Bezpłatne szkolenie pt. „Trening skutecznego działania”

Informujemy, że 15 lipca 2010 r. o godzinie 9.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się kolejne szkolenie w ramach cyklu „Wakacje z karierą”, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

„Trening skutecznego działania” to warsztat poświęcony tematyce nawyków i postaw wspierających skuteczność zawodową i osobistą. Uczestnicy dowiedzą się, jakie nawyki wspierają skuteczność podejmowanych działań, poznają wybrane techniki zarządzania swoimi zasobami w taki sposób, by nie były one marnotrawione. Dowiedzą się również, jaki styl działania nie sprzyja realizacji osobistych celów. Warsztat poprowadziła Małgorzata Balewska - trener, psycholog i doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Grafik szkoleń w ramach cyklu "Wakacje z karierą"