SPOTKANIE Z KULTURĄ, HISTORIĄ I ZABYTKAMI IZRAELA

Studenckie Koło Naukowe Historyków zaprasza na cykl prelekcji, połączonych z pokazem przeźroczy, poświęconych kulturze, historii i zabytkom krajów Bliskiego Wschodu oraz Azji Południowej. Spotkanie poświęcone Izraelowi odbędzie się we wtorek 9 kwietnia w budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (przy ul. Bankowej 11, sala nr 10). Początek zawsze o godzinie 16.30. Cały cykl poprowadzi Jarosław Poniewiera – przewodnik po krajach Bliskiego Wschodu z dyplomem magistra geografii Uniwersytetu Jagiellońksiego. Zainteresowani udziałem w kolejnej wyprawie będą mogli uzyskać wszelkie żądane informacje w czasie dyskusji po pokazie.
Beit Shean, widok z lotu ptaka
Siedziba Studenckiego Koła Naukowego Historyków: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego 40-007 Katowice ul. Bankowa 11 pokój 026 (w przyziemiu) tel.: 258 24 41, 258 82 11 wew. 1517 e-mail: sknh_usl@wp.pl