Uniwersytet Śląski kończy rekrutację na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie stacjonarne… w parku!

Tegoroczna rekrutacja na Uniwersytet Śląski w Katowicach dobiega końca. Maturzyści, którzy zdecydowali się związać swoją przyszłość ze śląską Alma Mater, mają jeszcze kilka dni, aby zarejestrować się na stronie www.kandydat.us.edu.pl.

Rekrutacja na studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie stacjonarne trwa do poniedziałku 5 lipca 2010 r. do godziny 12.00. W najbliższy czwartek i piątek (1 i 2 lipca) w godzinach 11.00 – 13.00 na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego będą przekonywać tych, którzy jeszcze nie dokonali wyboru uczelni. Przemieszczając się na rolkach i rowerach, będą rozdawać materiały promocyjne uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów. Nie zabraknie też sympatycznego USiołka – maskotki Uniwersytetu Śląskiego.