„Teoretyczne i pragmatyczne aspekty współczesnej logopedii”

7 marca 2010 r. na Wydziale Filologicznym w Katowicach miała miejsce II Międzynarodowa Interdyscyplinarna Naukowa Konferencja Logopedyczna pt. „Teoretyczne i pragmatyczne aspekty współczesnej logopedii”. Wydarzenie odbywało się w ramach II Logopedycznych Dni na Uniwersytecie Śląskim.

Podczas konferencji odbyły się warsztaty logopedyczne dla słuchaczy studiów podyplomowych kwalifikacyjnych logopedii i medialnej emisji głosu oraz bezpłatne diagnozy logopedyczne dla studentów i pracowników uczelni oraz ich dzieci. Konsultacje prowadzone były przez członków śląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego oraz koordynatorów Zespołów Doskonalenia Logopedów. Natomiast 8 marca 2010 r., z okazji Dnia Kobiet, specjalne warsztaty pn. „Mówić bez zmęczenia”, poprowadził dr Marek Rachoń.

Fotoreportaż z wydarzenia.