MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

Wszyscy ludzie teatru obchodzą 27 marca swój Międzynarodowy Dzień. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć "zainteresowanym" życzenia spełnienia wszystkich "teatralnych" marzeń: olśniewających sukcesów artystycznych, widowni wypełnionej do ostatniego fotela, niemilknącej burzy oklasków rozentuzjazmowanej publiczności, satysfakcji z dokonań własnych - a nawet z osiągnięć "konkurencji" (dla dobra wspólnej teatralnej sprawy), oraz niezmiennie błyskotliwych i pełnych uznania recenzji - słowem tego wszystkiego, co nazywamy spełnieniem marzeń każdego Artysty. Życzenia składamy pracownikom i studentom Zakładu Wiedzy o Teatrze Instytutu Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego, twórcom i aktorom kolejnych powstających i upadających teatrów studenckich, niezmordowanym organizatorom teatralnych przeglądów i festiwali, całemu teatralnemu środowisku – dziękujemy za to, co pokazali nam do tej pory i prosimy o jeszcze.