DRZWI OTWARTE FILII UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W CIESZYNIE

Cieszyńska Filia Uniwersytetu Śląskiego otwiera podwoje dla uczniów ostatnich klas szkół średnich zainteresowanych jej ofertą edukacyjną. W środę 20 marca o godzinie 10.00 oficjalnego otwarcia imprezy dokona Prorektor ds. Filii w Cieszynie i Kształcenia Kulturalnego prof. Alojzy Kopoczek, nie zabraknie również występu chóru akademickiego. Program imprezy: - przedstawiciele instytutów zaprezentują ofertę kierunków studiów i możliwości zatrudnienia po ich ukończeniu, - spotkanie z przedstawicielami wydziałów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, - prezentacja działalności Rady Samorządu Studenckiego oraz oferty pomocy materialnej i możliwości zakwaterowania w akademiku, - spotkanie z reprezentantami kół naukowych, - wystąpienie przedstawicieli Duszpasterstwa Akademickiego i Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Akademickiego. Zainteresowani będą mieli możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach akademickich.