METAMORFOZY: ELEMENTY PROCESU REKRUTACJI

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu METAMORFOZY, tym razem zatytułowane: Elementy procesu rekrutacji, czyli co każdy student wiedzieć powinien. Szkolenie odbędzie się we wtorek 19 marca w godzinach 9.30 -14.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowane osoby prosimy o wcześniejsze zapisy w pokoju 24 (siedziba Biura Promocji i Karier). Liczba miejsc ograniczona! Główny cel szkolenia to oswojenie uczestników z często skomplikowaną procedurą rekrutacyjną poprzez udział w symulacjach, zadaniach problemowych (tzw. case study), przykładowych etapach Asssessment Center. Omówione też zostaną rodzaje testów używanych w procesie rekrutacji oraz etapy procedury rekrutacyjnej. Tematyka szkolenia będzie obejmować: - etapy typowej procedury selekcji i rekrutacji, - elementy autoprezentacji, - elementy Assessment Center, - symulacja rozmowy kwalifikacyjnej - rodzaje testów zawodowych. Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową (symulacja, ćwiczenia w małych grupach, psychodramy, dyskusja, burza mózgów), dlatego zachęcamy uczestników do aktywnego udziału. Warsztat poprowadzą konsultanci Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Śląskiego. Zapraszamy!