Wykład dr Virginii E. Schein

10 czerwca o godz. 10.00 w sali Rady Wydziału na Wydziale Pedagogiki i Psychologii odbędzie się wykład dr Virginii E. Schein pt. "Three Decades of Research on Gender Stereotyping and Requisite Management Characteristics: Implications for Women's Progress in Management Worldwide". Dr Virginia E. Schein, psycholog pracy i organizacji, pracowała jako profesor w University of Pennsylvania, City University of New York, Case Western Reserve University, Yale University i Gettysburg College, a także aktywnie współpracowała jako konsultant i menedżer z wieloma organizacjami komercyjnymi i non-profit. Jest autorem szeregu publikacji dotyczących społecznej i ekonomicznej równości w miejscu pracy oraz popularyzatorem tych zagadnień.