LXXI PROMOCJA DOKTORSKA

Uroczysta promocja doktorska odbędzie się w poniedziałek 11 marca w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, I piętro). Na uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego i doktora nauk zapraszamy bliskich, przyjaciół i znajomych osób przystępujących do promocji oraz wszystkich zainteresowanych przebiegiem tego wydarzenia. Początek o godzinie 12.00. Spośród dwóch doktorów habilitowanych jeden jest pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego, natomiast wśród 20. doktorów – dziewięcioro jest pracownikami innych niż UŚ uczelni i instytucji: AGH w Krakowie, Politechniki Śląskiej, WSP w Zielonej Górze, Instytutu Ochrony Przyrody PAN w Krakowie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Podsumowując: stopień doktora do chwili obecnej uzyskało w Uniwersytecie Śląskim 2101 osób, natomiast doktora habilitowanego – 297 osób. Poniżej nazwiska promowanych: z Wydziału Filologicznego dyplom doktora habilitowanego w zakresie nauk humanistycznych otrzyma: dr hab. Jacek LYSZCZYNA dyplom doktora w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr Marta ZAJĄC dr Marzena KUBISZ dr Małgorzata MNICH dr Hanna ZEPRZAŁKA dr Dorota AMBORSKA-GŁOWACKA dr Ewa DĄBEK-DERDA dr Anna KOZAK dr Monika BOGDANOWSKA dr Agnieszka PANTUCHOWICZ dr Iwona GRALEWICZ-WOLNY z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii dyplom doktora habilitowanego w zakresie nauk matematycznych otrzyma: dr hab. Antoni AUGUSTYNOWICZ dyplom doktora w zakresie nauk fizycznych otrzyma: dr Anna CEBULA dyplom doktora w zakresie nauk matematycznych otrzymają: dr Grzegorz GUZIK dr Tomasz POWIERŻA dr Przemysław KOPROWSKI dr Krzysztof DŁUTEK dr Tomasz KULPA z Wydziału Nauk o Ziemi dyplom doktora w zakresie nauk o Ziemi otrzymają: dr Urszula SKRĘT dr Elżbieta JANIGACZ dr Szymon CIAPAŁA dr Marzena KACZMARSKA Przystępującym do promocji składamy najserdeczniejsze życzenia wielu jeszcze sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.