METAMORFOZY W PROCESIE REKRUTACJI

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu METAMORFOZY, tym razem zatytułowane: "Proces rekrutacji, czyli nie taki diabeł straszny..." Szkolenie odbędzie się w środę 20 lutego w godzinach 9.30 -14.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowane osoby prosimy o wcześniejsze zapisy w pokoju 24 (siedziba Biura Promocji i Karier). Liczba miejsc ograniczona! Główny cel szkolenia to oswojenie uczestników z często skomplikowaną procedurą rekrutacyjną poprzez udział w symulacjach, zadaniach problemowych (tzw. case study), przykładowych etapach Asssessment Center. Omówione też zostaną rodzaje testów używanych w procesie rekrutacji oraz etapy procedury rekrutacyjnej. Tematyka szkolenia będzie obejmować: - Etapy typowej procedury selekcji i rekrutacji - Sytuacje symulacyjne i zadania problemowe w procesie rekrutacji - Elementy Assessment Center - Rodzaje testów zawodowych - Cechy idealnego kandydata. Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową (symulacja, ćwiczenia w małych grupach, psychodramy, dyskusja, burza mózgów), dlatego zachęcamy uczestników do aktywnego udziału. Warsztat poprowadzą konsultanci Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Śląskiego. Zapraszamy!